Matte Glossy Edition

Matte Glossy Color Edition – 12 riadkové

Zaujala ťa tiež produktová rada Matte Glossy Edition? Už je tu aj farebná edícia. Matte Glossy Edition je perfektná kombinácia silk a mink mihalníc, ktoré sú obohatené o krásne, intenzívne farby. S každou technikou sa s nimi ľahko vytvárajú vejáriky. Odporúča sa na dvojitú a volume techniku. Nestratia svoj oblúk ani po týždňoch, sú vyrobené ..
čítať viac →
16,90 €
14,08 € + DPH
Do koša
Do koša

Matte Glossy Edition – 16 riadkové

Matte Glossy Edition mihalnice je perfektná kombinácia silk a mink mihalníc, v čom sa nachádza hodvábnosť silk mihalníc. Vďaka matnému povrchu majú prírodzený vzhľad bez pocitu ,,umelohmotných rias,,. S každou technikou sa s nimi ľahko vytvárajú vejáriky. Odporúča sa na dvojitú a volume techniku. Nestratia svoj oblúk ani po týždňoch, sú vyrobené z vysoko ..
čítať viac →
18,80 € - 21,90 €
15,67 € - 18,25 € + DPH
Do koša
Do koša

Matte Glossy Edition 16 riadkové – vytočenie – M / L / L2

Matte Glossy Edition mihalnice je perfektná kombinácia silk a mink mihalníc, v čom sa nachádza hodvábnosť silk mihalníc. Vďaka matnému povrchu majú prírodzený vzhľad bez pocitu ,,umelohmotných rias,,. S každou technikou sa s nimi ľahko vytvárajú vejáriky. Odporúča sa na dvojitú a volume techniku. Nestratia svoj oblúk ani po týždňoch, sú vyrobené z vysoko kvalitného ..
čítať viac →
12,90 € - 21,90 €
18,00 € - 21,00 €
10,75 € - 18,25 € + DPH
Do koša
Do koša
Viac možnosti
Volume fan:
Vyberte dĺžku:
Vyberte zakrivenie:
Vyberte hrúbku:

Matte Glossy Edition 16 riadkové – Y a W objemové mihalnice

Matte Glossy Edition Y a W objemové mihalnice odporúčame tým, ktorí ešte nevytvárajú objemové sety, ale ich klientky vyžadujú bohatší set mihalníc. Vďaka špeciálnemu matnému povrchu majú prírodzený vzhľad bez efektu ,,umelohmotných rias,, a objemovým setom dodá prírodný vzhľad. Komu odporúčame?Stylistkám, ktoré ešte neabsolvovali objemový kurz, ale radi by zahustili klasický set, proprípade ..
čítať viac →
20,90 €
17,42 € + DPH
Do koša
Do koša
Webová stránka používa Cookies Prečo?
Súhlasím