Prémium Volume mihalnice

Volume Premium Mink 16-riadkové

Volume mihalnice odporúčame od 2D techniky až po Mega volume, v závislosti od hrúbky rias. Nestratia svoj oblúk ani po týždňoch, sú vyrobené z vysoko kvalitného 100% syntetického materiálu. Vďaka hlbokej čiernej farbe môžeme  nimi vytvoriť krásne objemové mihalnice. Klientom garantovane vyčaríme očarujúci pohľad! Vďaka starostlivému výberu materiálov a kvalite výroby Vám uľahčia prácu! Riasy ..
čítať viac →
11,90 € - 21,90 €
17,00 € - 25,00 €
9,92 € - 18,25 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Premium Volume Mink mihalnice 16 – riadkové vytočenie ,,L”

Vylepšené vytočenie ,,L“ Na základe vašej spätnej väzby sme ju ďalej rozvíjali, aby sme vám mohli poskytnúť to najlepšie. Tešíme sa, že sme vám priniesli tie najdokonalejšie, ľahko nasaditeľné, zakrivené riasy novej generácie „L“ od spoločnosti Best Lashes Professional. Volume mihalnice odporúčame od 2D techniky až po Mega volume, v závislosti od hrúbky rias. Nestratia ..
čítať viac →
17,90 € - 20,90 €
14,92 € - 17,42 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Volume Premium Mink Mini

Kvalita a technológia výroby našich 6-riadkových mihalníc Premium Mink Mini  sú rovnaké ako u 16 riadkových mihalníc Volume Premium Mink. Naše mini predvedenie vám odporúčame, ak sú také dľžky a hrúbky mihalníc, ktoré menej používate a nechcete ich mať vo väčšom balení. existujú mihalnice s veľkosťou, ktorá sa opotrebuje rýchlejšie ako ostatné, takže sa ..
čítať viac →
12,80 €
10,67 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Zníženie ceny

Milé naše zákazníčky!
Vzhľadom na aktuálnu ekonomickú
situáciu sme Vám dlhodobo znížili
ceny našich produktov.
Prajeme príjemné nakupovanie!
Webová stránka používa Cookies Prečo?
Súhlasím