Oblečenie

Best Brows Pro zástera

Naša  zástera je vyrobená z kvalitného materiálu, ľahko sa čistí. Odporúčame každej stylistke, lebo dodá profesionálny vzhľad. Materiál sa žehlí na opačnej strane.
čítať viac →
12,90 €
10,75 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Best Lashes Pro zástera

Naša Best Lashes pro zástera je z kvalitného materiálu, ľahko sa čistí. Odporúčame každej stylistke, lebo dodá profesionálny vzhľad. Materiál sa žehlí na opačnej strane.
čítať viac →
12,90 €
10,75 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Best Lashes Professional papuče pre klientky

Praktické papuče pre klientky, pomocou ktorých môžeš svojim klientkám  ešte viac spríjemniť čas strávený v salóne. Tvoje klientky sa vracajú späť radšej, keď pri professionálnej práci je atmosféra srdečnejšia. Pohodlné papuče sú pre klientky  pozorným gestom, pretože počas aplikácie nemusia tráviť čas v nepohodlných  topánkach a tak si  pri skrášľovaní môžu ešte pohodlnejšie vychutnávať čas ..
čítať viac →
6,70 €
5,58 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Best Lashes Professional uterák

Na dotyk príjemne mäkký uterák, s vynikajúcou savosťou, vyrobený z odolného froté materiálu. Je to dokonalá voľba pre  prácu v salóne, pretože  materiál s gramážou 400 g / m2  vynikajúco absorbuje vodu počas používania, ľahko sa skladuje a manipuluje s ním. Vďaka technike pletenia 16/1   je materiál mimoriadne jemný na dotyk, takže je vhodný i ..
čítať viac →
7,80 €
6,50 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Kozmetická čelenka

100% bavlna, prvotriedna kozmetická čelenka. Je to ideálna voľba pri práci na čele, ale je dôležité, aby ste ju neustále používali na zabezpečenie správnej hygieny.
čítať viac →
6,90 €
5,75 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Best Lashes Pro prikrývka

Mäkká a ľahká prikrývka. Prispôsobuje sa vďaka svojmu flexibilnému materiálu, vhodná na všetky kozmetické i masérske postele. Zvyšuje exkluzivitu každého salónu tým, že pokrýva celú posteľ, vrátane nôh. Perte na 30 stupňov, zvlášt od oblečenia. Nežehlite.
čítať viac →
36,30 €
30,25 € + DPH
-
+
Do koša
Do koša

Zníženie ceny

Milé naše zákazníčky!
Vzhľadom na aktuálnu ekonomickú
situáciu sme Vám dlhodobo znížili
ceny našich produktov.
Prajeme príjemné nakupovanie!
Webová stránka používa Cookies Prečo?
Súhlasím