LAMINÁCIA OBOČIA

Spoznajte ma!

Bohaté,
definované a dlhotrvajúce obočie

Laminácia obočia je najnovší proces tvarovania obočia, ktorý vytvára zázraky s najtenšími a najnepriaznivejšími chĺpkami.

Prosím si to ihneď!

INOVÁCIE V KOZMETICKOM PRIEMYSLE

Jedným z kľúčov k úspechu inovatívneho štýlu je jeho ľahká aplikácia, takže niet divu, že laminácia obočia sa v Európe dostáva na popredné miesto. Vďaka tomuto postupu aj to najkrivšie obočie vieme usporiadať  do „správného“ smeru, momentálne je to najtrvanlivejší, netetovaný spôsob vo formovaní obočia s ktorým získame dlhodobo zafixované obočie pre našich klientov. S jeho použitím  môžeme dosiahnuť plnší, usporiadanejší efekt, ktorý je dnes snom mnohých žien a čím ďalej viac mužov.

Zakúpim si

BEST BROWS PRO VZDELÁVACÍ SYSTÉM

Na Slovensku učíme techniku laminácie obočia s jedinečnou tréningovou tematikou.

Tento inovatívny kozmetický proces začal dobývaním Ruska a po relatívne krátkom čase bol dostupný aj  v mnohých amerických salónoch krásy . Na  našich  kurzoch  zameraných na praxe  sa v malej skupine od profesionálov naučíte najnovšie trendy stylingu  obočia.

Buďte prvý, kto si osvojí lamináciu obočia a vytvorí štýl medzi svojimi klientami!

V kruhu svojich hostí!

Viac informácií, prihláška

KOMBINUJTE S TRVALÝM FARBENÍM  OBOČIA!

Best Brows Pro HENNA farba obočia  obsahuje viac ako 70% prírodných účinných látok a dodáva vláknam intenzívne farby až 6 týždňov.

Ich použitím dosiahneme pigmentovanejší a žiarivejší odtieň a ich riedením v rôznych pomeroch vytvoríme početné tóny, takže si ich môžeme prispôsobiť na mieru. Inovatívne farby na obočie , ktoré vytvárajú nový štýl vo svete v stylingu farbenia a formovania obočia.

Zakúpim si

shop

Na jednom mieste si môžete kúpiť našu produktovú radu a všetky príslušenstvá Best Brows Pro, ktoré potrebujete pre umenie laminácie obočia.

DO WEBSHOPU

NASLEDUJTE NÁS:

Item added to cart.
0 items - 0,00 
Best Lashes Pro