O nas

Spoločnosť Best Lashes Professional je jednou z najväčších spoločností s najširšou ponukou v oblasti formovania a liftingu mihalníc.

Čítať viac

Výhody našej medzinárodnej siete

Naša spoločnosť sídli v Maďarsku, ale prostredníctom našich webových stránok (v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku) posielame balíky po celom svete.
Okrem predaja kvalitných produktov organizujeme aj školenia vo viacerých EÚ krajinách, ako sú Slovensko, Maďarsko a Rakúsko.

Hlavnou stratégiou spoločnosti Best Lashes Professional je vysoká kvalita,  široká ponuka za  najpriaznivejšiu cenu.
Svoje produkty sme vyvíjali priamo v spolupráci s výrobnou spoločnosťou, preto sme kládli veľký dôraz na vyhľadanie najlepších výrobcov s kvalitnou ponukou.

Profesionálne produkty spoločnosti sú zárukou pre vynikajúcu kvalitnú prácu. Naše lepidlá pochádzajú výlučne od najlepších výrobcov, preto je kvalita zaručená nepretržite.

Lash Stylist kurzy/školenia

Okrem našich produktov kladieme veľký dôraz aj na vzdelávacie kurzy. Školiteľky Best Lashes Pro sú profesionálne, vysoko školené, ktoré majú dlhoročné skúsenosti a vytvárajú jedinečné kurzy, takže úspech je zaručený!

Naše kurzy sa uskutočňujú v skupinách s malým počtom účastníkov(max.4 osoby), ale v prípade záujmu organizujeme aj individuálne školenia.

Prečo sa oplatí zvoliť si naše kurzy?

  • Vzdelávanie cielené na prax, s malým počtom účastníkov
  • Stylist – školiteľ s medzinárodným majstrovským certifikátom
  • Kvalitná, profesionálna produktová skupina
  • Zvýšená marketingová podpora
  • Ľahká a rýchla možnosť nakupovania prostredníctvom webshopu

Prihláste sa teraz a v prípade akýchkoľvek otázok sa môžete na nás obrátiť s dôverou.

školenie →

Tím spoločnosti Best Lashes Pro

Prečo je náš tím silný a aké sú naše hlavné zásady?

Pracujeme spoločne, riadime sa jedným spoločným cieľom, ale nie iba tieto veci nás robia dobrým tímom, ale aj tie hodnoty, ktoré všetcia reprezentujeme.

Najdôležitejšia z nich je pokora. Vieme, kde sme začali a podľa toho robíme svoju prácu. Členovia nášho tímu musia byť dokonale profesionálny, ale okrem toho kladieme dôraz aj na ľudské hodnoty. Je pre nás dôležité, aby sme sa vzájomne rešpektovali. Chceli by sme posilniť sebavedomie a nie zlomiť ju! Tiež je dôležité, aby sa naši študenti na školeniach pýtali, sme tu preto, aby sme odpovedali na všetky otázky. Chceme, aby sa na nás obrátili s dôverou a vedeli, že sme tu pre nich.

Renáta Fodor-Csuti

Master Lash Stylist, medzinárodná profesionálna školiteľka, členka poroty na medzinárodných súťažiach a majiteľka

Renáta, zakladateľka Best Lashes Pro pracuje s predľžovaním mihalníc už 10 rokov. Počas častých cestovaní získala inšpiráciu od skúsených zahraničných lash stylistov a po absolvovaní viacerých odborných školení sa presťahovala do Londýna, kde sa pustila do podnikania. Vďaka svojej maximalistickej a precíznej povahe sa chcela ďalej rozvíjať, popri práci sa nepretržite vzdelávala.
Svoju kariéru pokračovala na Malte, kde žila jeden rok a vybudovala úspešný podnik. Tu sa v nej zrodil zatiaľ najlepší nápad, ktorý sa stal skutočnosťou v roku 2014 : Best Lashes Pro (pod starým názvom Best Lashes&Brows)

Zrodenie Best Lashes Pro
Renáta sa vrátila do Londýna, kde absolvovala odborný školiteľský kurz a založila spoločnosť Best Lashes Pro, predtým známu, ako Best Lashes&Brows.

So svojím tímom už od začiatku vyhľadávali tých najlepších výrobcov, neľutujúc čas ani energiu a preto sa stali známymi vysokou kvalitou a výhodnými cenami produktov na trhu.

Prítomnosť na medzinárodnej úrovni je mimoriadne dôležitá pre spoločnosť, preto sa už dvakrát zúčastnili na jednej z najväčších európskych odborných výstav, na londýnskej Professional Beauty Exhibition.

Vzdelávanie a školenia sú jedným z hlavných pilierov nášho podnikania
Pre toho, kto si predstavuje svoju budúcnosť, ako lash stylista, je dôležité, aby sa okrem predĺžovania rias oboznámil aj s obchodnou a ľudskou stránkou profesie. Renáta má skúsenosti na domácom aj zahraničných trhoch, jej pokora a poznatky ohľadom profesie zaručujú úspech každému, kto sa zúčastní na Best Lashes Pro školeniach.

The Best Lashes Pro trainers

Bernadett Halašiová

Brandambassadorka Best Lashes Pro - Best Brows Pro
– Nové Zámky –

Ďalej →

Alexandra Véghová

Školiteľka Best Lashes Pro, oceňovaná lash stylistka
– Rimavská Sobota –

Ďalej →

Anita Kneizel

Brandambassadorka Best Lashes Pro
– Komárno –

Ďalej →

Zníženie ceny

Milé naše zákazníčky!
Vzhľadom na aktuálnu ekonomickú
situáciu sme Vám dlhodobo znížili
ceny našich produktov.
Prajeme príjemné nakupovanie!
Webová stránka používa Cookies Prečo?
Súhlasím