Laminácia obočia

Bohaté,
definované a dlhotrvajúce obočie

Laminácia obočia je najnovší proces tvarovania obočia, ktorý vytvára zázraky s najtenšími a najnepriaznivejšími chĺpkami.

Prosím si to ihneď! →

INOVÁCIE V KOZMETICKOM PRIEMYSLE

Jedným z kľúčov k úspechu inovatívneho štýlu je jeho ľahká aplikácia, takže niet divu, že laminácia obočia sa v Európe dostáva na popredné miesto. Vďaka tomuto postupu aj to najkrivšie obočie vieme usporiadať  do „správného“ smeru, momentálne je to najtrvanlivejší, netetovaný spôsob vo formovaní obočia s ktorým získame dlhodobo zafixované obočie pre našich klientov. S jeho použitím  môžeme dosiahnuť plnší, usporiadanejší efekt, ktorý je dnes snom mnohých žien a čím ďalej viac mužov.

Zakúpim si →

vzdelávací systém

Na Slovensku učíme techniku laminácie obočia s jedinečnou tréningovou tematikou.

Tento inovatívny kozmetický proces začal dobývaním Ruska a po relatívne krátkom čase bol dostupný aj  v mnohých amerických salónoch krásy . Na  našich  kurzoch  zameraných na praxe  sa v malej skupine od profesionálov naučíte najnovšie trendy stylingu  obočia.

Buďte prvý, kto si osvojí lamináciu obočia a vytvorí štýl medzi svojimi klientami!

V kruhu svojich hostí!

Viac informácií, prihláška →

Kombinujte s trvalým farbením  obočia!

Best Brows Pro HENNA farba obočia  obsahuje viac ako 70% prírodných účinných látok a dodáva vláknam intenzívne farby až 6 týždňov.

Ich použitím dosiahneme pigmentovanejší a žiarivejší odtieň a ich riedením v rôznych pomeroch vytvoríme početné tóny, takže si ich môžeme prispôsobiť na mieru. Inovatívne farby na obočie , ktoré vytvárajú nový štýl vo svete v stylingu farbenia a formovania obočia.

Zakúpim si! →

SHOP

Na jednom mieste si môžete kúpiť našu produktovú radu a všetky príslušenstvá Best Brows Pro, ktoré potrebujete pre umenie laminácie obočia.

DO WEBSHOPU →

Nasledujte nás:

Zníženie ceny

Milé naše zákazníčky!
Vzhľadom na aktuálnu ekonomickú
situáciu sme Vám dlhodobo znížili
ceny našich produktov.
Prajeme príjemné nakupovanie!
Webová stránka používa Cookies Prečo?
Súhlasím